Blog

Wróć

Zapraszamy na Dni Energii w Poznaniu

Już jutro, zapraszamy do naszego stanowiska na Dniach Energii w Parku Kasprowicza w Poznaniu. Całe wydarzenie będzie obfitowało w fantastyczne atrakcje, edukacyjne zabawy dla najmłodszych, grę terenową, a także wiele, wiele innych niespodzianek.  

Zajrzyjcie do naszego stanowiska, gdzie wraz z naszym partnerem IKEA odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące elektrowni słonecznych i możliwości zamontowania jej na Twoim domu.

Wszystkie szczegóły dotyczące całego wydarzenia znajdziesz na stronia miasta www.poznan.pl.

Z tej okazji, tylko dla mieszkańców Poznania oraz powiatu poznańskiego przygotowaliśmy specjalną promocję „Słoneczne Miasto”. Zapraszamy, porozmawiaj z nami o oszczędnościach jakie możesz uzyskać dzięki wykorzystaniu energii słonecznej w Twoim domu.

Oferta jest ważna tylko do 31 października. Zgłoś zainteresowanie.

Promocja „Słoneczne Miasto” – co zyskujesz?

Instalacja fotowoltaiczna nawet o 10 000 zł taniej

10 zestawów instalacji w specjalnej cenie promocyjnej, nawet 5 000 zł taniej. Każdy z promocyjnych zestawów spełnia wymogi programu „Mój Prąd” w którym możesz otrzymać nawet 5 000 zł dofinansowania.

Więcej o programie „Mój Prąd” dowiesz się w naszego wpisu Mój Prąd – czyli nawet 5000 zł dodatkowo na panele słoneczne.

Obniż opłaty za zużycie energii elektrycznej nawet do 0 zł.

Dzięki instalacji fotowoltaicznej oszczędzanie stanie się proste. Twój dom może generować czystą energię odnawialną, z zyskiem dla Ciebie i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Fotowoltaika to stabilne i przewidywalne koszty energii elektrycznej przez co najmniej 20 lat. Dodatkowo nadwyżkę energii, której nie zużyjesz od razu, możesz wprowadzić do sieci dystrybucyjnej i odebrać 80% tej energii w przeciągu roku, bez dodatkowych opłat.

Nie angażuj własnych środków finansowych, a 3 pierwsze raty kredytu zapłaci za Ciebie GEO Solar.

Aby oszczędzać na rachunkach za prąd nie musisz inwestować własnych środków, oferta finansowa Ikano Bank pozwala sfinansować do 100% kosztów instalacji fotowoltaicznej IKEA. W przypadku umów na min. 120 miesięcy w każdym miesiącu rata kredytowa będzie niższa niż obecne rachunki za zużycie energii elektrycznej, a dodatkowo 3 pierwsze raty opłaci za Ciebie GEO Solar.

Więcej szczegółów dotyczących kredytu znajdziesz na stronie naszego partnera Ikano Bank.

Dodatkowo skorzystaj z ulgi podatkowej i pojedź na wakacje.

Zgodnie z zasadami tzw. ulgi termoizolacyjnej, inwestując we własną elektrownię słoneczną,  możesz odliczyć koszt instalacji od podatku (możesz z tego skorzystać, jeżeli spełnisz warunki przewidziane przepisami prawa i zależeć będzie to od Twojej indywidualnej sytuacji), a środki uzyskane ze zwrotu podatku możesz przeznaczyć np. na kuchnię od IKEA, edukację, wakacje czy dowolny ważny dla Ciebie cel.

PAMIĘTAJ!!! Produkując zielony prąd z energii słonecznej pomagasz też naszej planecie i swojej lokalnej społeczności, zmniejszając emisję dwutlenku węgla czym między innymi pomagasz ograniczać zjawisko smogu, coraz częściej pojawiającego się w Polsce.

Tylko do 31 października. Zgłoś swoje zainteresowanie w formularzu: Słoneczne Miasto.

  • promocyjna cena zestawu fotowoltaicznego
  • inwestycja bez angażowania środków własnych
  • 3 pierwsze raty gratis dla Kredytu na co najmniej 120 miesięcy zostaną opłacone przez Geo Solar
  • odliczenie w rozliczeniu podatkowym za 2019 rok 18% lub 32% wartości inwestycji
  • unikalna na rynku gwarancja produkcji energii elektrycznej na 5 lat
  • rozwiązanie „pod klucz” od rozpoznania potrzeb, przez dopasowanie promocyjnego pakietu, po montaż i monitoring zamontowanej instalacji
  • wysokie bezpieczeństwo inwestycji wykonanej zgodnie z najwyższymi europejskimi normami IEC

Dopasowanie zestawu promocyjnego do Twoich potrzeb jak i audyt energetyczny dla Twojego domu jest całkowicie bezpłatny.

Przez dalsze, aktywne korzystanie z serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś zgody na przechowywanie w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas.

Dowiedz się więcej