Unikalna gwarancja produktywności fotowoltaiki przez 5 lat

Wspólnie z IKEA stworzyliśmy rozwiązanie
"pod klucz", które umożliwia Ci zainstalowanie własnej mini elektrowni słonecznej i obniżenie rachunków za prąd niemal do zera – poniesiesz tylko koszt opłat stałych związanych z przyłączeniem do sieci.
Tylko teraz nasze instalacje fotowoltaiczne są objęte gwarancją produktywności na osiągnięcie przynajmniej 80% prognozowanej produkcji energii elektrycznej.

Sprawdź ile zaoszczędzisz

Możliwe konfiguracje instalacji fotowoltaicznej

Zrealizowaliśmy dotychczas setki instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce. Każda z naszych elektrowni słonecznych jest przez nas przygotowana i dopasowana do potrzeb i możliwości domu oraz rodziny i jest realizowana "pod klucz". Dzięki temu możesz szybko zacząć oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną i dbać o środowisko.

Fotowoltaika
dla domu

Dach skośny

Przykładowa instalacja o mocy 5,27 kW, złożona z 17 modułów o mocy 310 W każdy.
Obniży rachunki o ok 250 zł/miesięcznie.
Koszt uwzględnia dofinansowania i ulgi.

Koszt od:

18 500 zł brutto

Sprawdź ile zaoszczędzisz

Fotowoltaika
dla domu

Dach skośny

Przykładowa instalacja o mocy 6,51 kW, złożona z 21 modułów o mocy 310 W każdy.
Obniży rachunki o ok 300 zł/miesięcznie.
Koszt uwzględnia dofinansowania i ulgi.

Koszt od:

22 000 zł brutto

Sprawdź ile zaoszczędzisz

Prosty kredyt na fotowoltaikę do 100% wartości inwestycji

Jeśli chcesz, pomożemy Ci w otrzymaniu atrakcyjnego Kredytu na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej.
Nie musisz mieć wkładu własnego, a umowę kredytową podpiszesz w swoim domu podczas jednej wizyty naszego przedstawiciela.
Kredytu udziela Ikano Bank, nasz zaufany partner finansowy, z którym współpracujemy od 2017 roku.

Skorzystaj z ulgi i pojedź na wakacje

Kupując instalację fotowoltaiczną, możesz skorzystać z tzw. ulgi termoizolacyjnej i odliczyć 18% lub 32% wartości całej inwestycji od swojego podatku za rok 2019.
Jeżeli pełna wartość odliczenia nie jest pokryta w Twoim rocznym dochodzie, będziesz mógł odliczyć sobie pozostałą kwotę w kolejnych
6 latach.
Skorzystaj z ulgi, a za oszczędzone pieniądze zabierz rodzinę na wakacje.

Jak wygląda współpraca przy zakupie naszych paneli fotowoltaicznych?

 • Poznanie Twoich potrzeb

  Podczas rozmowy telefonicznej zadamy Ci kilka pytań, które pozwolą nam przygotować wstępną ofertę instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do Twoich potrzeb. Aby sprawdzić już teraz ile możesz zaoszczędzić wpisz dane do naszego kalkulatora.

 • Wizyta w Twoim domu

  Zweryfikujemy wstępne założenia dotyczące instalacji fotowoltaicznej, sprawdzimy stan techniczny istniejącej instalacji elektrycznej, ustalimy szczegóły dotyczące rozmieszczenia instalacji fotowoltaicznej i potwierdzimy cenę elektrowni.

 • Podpisanie umowy

  Podpisujemy umowę na kompleksowe dostarczenie instalacji fotowoltaicznej wraz z ewentualną umową finansowania oraz pełnomocnictwem do zgłoszenia instalacji fotowoltaicznej do Zakładu Energetycznego.
  Wniosek o kredyt możesz również złożyć samodzielnie na stronie Ikano Banku, ale nie musisz. Jeśli chcesz, z chęcią Ci w tym pomożemy.

 • Montaż instalacji fotowoltaicznej

  Termin montażu instalacji fotowoltaicznej dopasujemy do Twoich możliwości. Dopełnimy należytej staranności podczas samego montażu i pozostawimy miejsce w jak najlepszym porządku.

 • Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej

  W Twoim imieniu wyślemy zgłoszenie do odpowiedniego Zakładu Energetycznego, który będzie kontaktował się bezpośrednio z Tobą w celu podpisania odpowiedniego aneksu do umowy energetycznej.

 • Korzystanie z czystej energii słonecznej

  Wprowadzimy instalację fotowoltaiczną do monitoringu. W przypadku jakichkolwiek problemów nasz zespół pozostanie do Twojej dyspozycji.

Opinie klientów

Sprawnie działająca instalacja daje mi dużo satysfakcji i ułatwia tolerowanie obecnych upałów:) Zresztą pompa ciepła w trybie chłodzenia i panele fv to idealnie "współbieżna" para.  Właściwie to już jestem Wam wdzięczny, a sobie za decyzję :)

mieszkaniec miejscowości Podkampinos

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Geo-Solar. Fachowe doradztwo na wstępie, jak i podczas samego montażu instalacji. Montaż przebiegł bardzo sprawnie, Panowie również bardzo mili i kulturalni.

mieszkaniec miejscowości Banino

Poraz pierwszy mieliśmy okazję współpracować z tak niezwykle zorganizowaną i profesjonalną ekipą. Każdy z członków ekipy doskonale znał zakres wykonywanych przez siebie zadań, które wykonywał z wielkim profesjonalizmem. Montaż został wykonany szybko i sprawnie, a zakończył się przeprowadzeniem jasnego instruktarzu. Na koniec rzecz może mało istotna, ale mam wrażenie niezwykle ważna, wszyscy członkowie ekipy posługiwali się poprawnym językiem polskim, a z ich ust nie usłyszałem żadnych nieparlamentarnych słów, a przebywałem z nimi przez cały czas montażu.

Jesteś zainteresowany?
Oddzwonimy!

*Zgody wymagane

Przez dalsze, aktywne korzystanie z serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś zgody na przechowywanie w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas.

Dowiedz się więcej