Wybierz sprawdzonego
i godnego zaufania partnera instalacji fotowoltaicznych

Nie trać dłużej czasu i pieniędzy, skontaktuj się z nami.

Przedstawimy ofertę instalacji fotowoltaicznej dostosowaną do Twoich potrzeb

Możliwe konfiguracje instalacji fotowoltaicznych

Zrealizowaliśmy dotychczas setki instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce. Każda z naszych elektrowni słonecznych jest przez nas przygotowana
i dopasowana do potrzeb i możliwości konkretnej firmy, przedsiębiorstwa i jest realizowana "pod klucz". Dzięki temu możesz szybko zacząć oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną i dbać
o środowisko.

Fotowoltaika
dla firmy

Dach płaski

Przykładowa instalacja fotowotlaiczna na dachu płaskim o mocy 22,01 kW, złożona z 71 modułów o mocy 310 W każdy.

Koszt od:

71 500 zł netto

Sprawdź ile zaoszczędzisz

Fotowoltaika
dla firmy

Grunt

Przykładowa instalacja fotowotlaiczna na gruncie o mocy 39,99 kW, złożona z 129 modułów o mocy 310 W każdy.

Koszt od:

129 000 zł netto

Sprawdź ile zaoszczędzisz

Właściwe finansowanie na fotowoltaikę do 100% wartości inwestycji

Pomożemy w uzyskaniu odpowiedniego finansowania dla Twojej elektrowni słonecznej. We współpracy z naszym długoletnim partnerem DLL Financial Solution Partner, możemy zaproponować atrakcyjne warunki leasingowe nawet do 100% wartości inwestycji !

Jak wygląda współpraca przy zakupie naszych paneli fotowoltaicznych?

 • Poznanie potrzeb firmy

  Podczas rozmowy telefonicznej zadamy Ci kilka pytań, które pozwolą nam przygotować wstępną ofertę instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do potrzeb Twojej firmy.

 • Spotkanie indywidualne

  Zweryfikujemy wstępne założenia dotyczące instalacji fotowoltaicznej, sprawdzimy stan techniczny istniejącej instalacji elektrycznej, przeanalizujemy nasłonecznienie i warunki otoczenia.

 • Podpisanie umowy

  Podpisujemy umowę na kompleksowe dostarczenie instalacji fotowoltaicznej wraz z ewentualną umową finansowania oraz pełnomocnictwem do zgłoszenia instalacji do Zakładu Energetycznego.

 • Montaż instalacji fotowoltaicznej

  Termin montażu instalacji fotowoltaicznej dopasujemy do Twoich możliwości. Dopełnimy należytej staranności podczas samego montażu i pozostawimy miejsce w jak najlepszym porządku.

 • Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej

  W imieniu Twojej firmy wyślemy zgłoszenie do odpowiedniego Zakładu Energetycznego, który będzie kontaktował się bezpośrednio z Tobą w celu podpisania odpowiedniego aneksu do umowy energetycznej.

 • Korzystanie z czystej energii słonecznej

  Wprowadzimy instalację fotowoltaiczną do monitoringu. W przypadku jakichkolwiek problemów nasz zespół pozostanie do Twojej dyspozycji.

Opinie klientów

Wykonana usługa: zaprojektowanie, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej prezentowała się odpowiednim przygotowaniem logistycznym oraz organizacją pracy na najwyższym poziomie. Doświadczony zespół, potencjał organizacyjny gwaranatują wysoki poziom wykonywanych usług. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną w wyznaczonym terminie. Polecam firmę Geo Solar, jako w pełni godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

dyrektor szkoły podstawowej

Cieszę się, że polskie farmy fotowoltaiczne, które zakupiliśmy w czerwcu, tak szybko pokazały nam, jak potrafią być efektywne. Bardzo dobrze przedstawiają się nie tylko wyniki wytwarzania, ale i niezawodność instalacji. Także warunki słoneczne w regionie okazały się lepsze od prognozowanych

Aavo Kärmas, prezes Enefit Green

Jesteś zainteresowany?
Oddzwonimy!

*Zgody wymagane

Przez dalsze, aktywne korzystanie z serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś zgody na przechowywanie w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas.

Dowiedz się więcej