GEO Solar

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zdobyte w obszarze odnawialnych źródeł energii oraz obserwując rozwój technologii w obszarze fotowoltaiki, grupa osób powiązanych w GEO Renewables (firmy, która od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem oraz budowaniem wielkich farm wiatrowych), stworzyła firmę GEO Solar.

GEO Solar powstała po to, aby wykorzystać ogromne, profesjonalne doświadczenie w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii, w szczególności energii pozyskiwanej ze słońca i dzięki niemu zaoferować elektrownie słoneczne firmom, gospodarstwom rolnym oraz indywidualnym odbiorcom. Najlepszym dowodem na jakość dostarczanych przez GEO Solar rozwiązań jest fakt, że od 2017 roku jest jedynym partnerem IKEA w Polsce w ramach oferty Energia Słoneczna dla domu.

Misją naszej firmy jest dostarczanie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych dopasowanych do potrzeb i możliwości konkretnego klienta.

 • Komponenty najwyższej jakości

  W realizowanych przez nas elektrowniach słonecznych stosujemy jedynie komponenty od wiodących, światowych producentów, znajdujących się na liście Bloomberg New Energy Finance

 • Setki instalacji w całej Polsce

  Nasze doświadczenie obejmuje elektrownie słoneczne dla domu, dla firm, dla gospodarstw rolnych, dla wspólnot mieszkaniowych, dla instytucji użytkowania publicznego jak również farmy fotowoltaiczne o mocy 1MW.

 • Gwarancja niskich cen

  Dzięki dużej skali działania jesteśmy w stanie uzyskiwać wyjątkowo korzystne ceny od naszych dostawców i oferujemy klientom nasze rozwiązania "pod klucz" w atrakcyjnych cenach.

 • Wewnętrzna Księga Jakości

  Nasi eksperci, jako jedyni na rynku opracowali wewnętrzną Księgę Jakości, która reguluje każdy krok w procesie projektowania i instalacji naszych elektrowni. Dzięki czemu, dostarczamy naszym klientom jakość na najwyższym poziomie.

 • Unikatowy system gwarancyjny

  Oferujemy bogaty pakiet gwarancyjny w tym 25 lat gwarancji na efektywność paneli fotowoltaicznych.

 • Certyfikowane ekipy serwisowe w całym kraju

  Posiadamy certyfikowane ekipy serwisowe w całym kraju, dzięki czemu możemy serwisować nasze elektrownie w dowolnym miejscu w Polsce.

Opinie klientów

Sprawnie działająca instalacja daje mi dużo satysfakcji i ułatwia tolerowanie obecnych upałów:) Zresztą pompa ciepła w trybie chłodzenia i panele fv to idealnie "współbieżna" para. Właściwie to już jestem Wam wdzięczny, a sobie za decyzję :)

mieszkaniec miejscowości Podkampinos

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Geo-Solar. Fachowe doradztwo na wstępie, jak i podczas samego montażu instalacji. Montaż przebiegł bardzo sprawnie, Panowie również bardzo mili i kulturalni.

mieszkaniec miejscowości Banino

Poraz pierwszy mieliśmy okazję współpracować z tak niezwykle zorganizowaną i profesjonalną ekipą. Każdy
z członków ekipy doskonale znał zakres wykonywanych przez siebie zdań, które wykonywał z wielkim profesjonalizmem.
Montaż został wykonany szybko i sprawnie a zakończył się przeprowadzeniem jasnego instruktarzu. Na koniec rzecz może mało istotna ale
mam wrażenie niezwykle ważna, wszyscy członkowie ekipy posługiwali się poprawnym językiem polskim a z ich ust nie usłyszałem żadnych
nieparlamentarnych słów, a przebywałem z nimi przez cały czas montażu.

Wykonana usługa zaprojektowanie, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej prezentowała się odpowiednim przygotowaniem logistycznym oraz organizacją pracy na najwyższym poziomie. Doświadczony zespół, potencjał organizacyjny gwaranatują wysoki poziom wykonywanych usług. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną w wyznaczonym terminie. Polecam firmę Geo Solar, jako w pełni godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

dyrektor szkoły podstawowej

Jesteś zainteresowany?
Oddzwonimy!

*Zgody wymagane

Przez dalsze, aktywne korzystanie z serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś zgody na przechowywanie w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas.

Dowiedz się więcej